SERWIS DAWNE KŁODZKO

Wyróżnienia i wzmianki

2011 - Dawne Kłodzko w Zeszytach Muzeum Ziemi Kłodzkiej

Kłodzko istnieje w wielu serwisach internetowych, ale wydaje się, że serwis internetowy www.dawneklodzko.pl, którego administratorem jest Tomasz Żabski, to zdecydowanie najlepszy przewodnik po Kłodzku w sieci. Witryna istniejąca od 23 października 2003 r. cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród kłodzczan i coraz bardziej wśród turystów, którzy odwiedzili bądź zamierzających odwiedzić Kłodzko (dowodzą tego liczne komentarze zamieszczane na stronie). Serwis internetowy www.dawneklodzko.pl to ponad 750 dawnych fotografii, galerie "Wczoraj i dziś", współczesne zdjęcia miasta, historia miasta i jego zabytków, ciekawostki o Kłodzku, dawne wydarzenia, miejsca których już nie ma, filmy z Kłodzkiem, kłodzczanie znani i nieznani, indeks dawnych nazw ulic, konkursy i zagadki, obszerne forum dyskusyjne. Serwis jest oficjalną witryną Towarzystwa Przyjaciół Kłodzka. Dodajmy, że został zwycięzcą konkursu "Róża Kłodzka 2004".

Źródło: "Zeszyty Muzeum Ziemi Kłodzkiej" nr 11/2011; oprac. Kolegium Redakcyjne; redaktor tomu Irena Klimaszewska, str. 180/181.


16.02.2006 - Wyróżnienie "Ciekawa Strona"

Laureat Konkursu Ciekawa Strona

Serwis Dawne Kłodzko otrzymał wyróżnienie "Ciekawa Strona" w konkursie organizowanym przez BGWM (już nieistniejący).


7.08.2005 - "Róża Kłodzka 2004"Serwis Dawne Kłodzko otrzymał I nagrodę w IV edycji Konkursu Promocyjnego Powiatu Kłodzkiego im. Iwony Pilz "Róża Kłodzka 2004" w kategorii: internet, strony www.


24.11.2003 - Witryna dnia w PC World Komputer

PC World Komputer - Witryna Dnia Po niespełna miesiącu istnienia serwis "Dawne Kłodzko" otrzymał tytuł witryny dnia miesięcznika PC World Komputer (już nieistniejącego w tej formie).