Nowa wersja serwisu Dawne Kłodzko
» 2015-12-12

Po 12 latach istnienia serwis Dawne Kłodzko doczekał się wreszcie kompletnej przebudowy. Nowa wersja, która dzisiaj ujrzała światło dzienne, zawiera w znaczącej części treści przeniesione z wcześniejszego serwisu, w dużej mierze zaktualizowane i uzupełnione. Są one jednak prezentowane w inny - bardziej kameralny, a jednocześnie czytelniejszy sposób. Mamy nadzieję, że nowa wersja serwisu przypadnie Wam do gustu.

KŁODZKO - ponad 1000 lat historii

CZY WIESZ, ŻE... ?
rzeka Nysa Kłodzka, przepływająca przez miasto ma długość 196 km

DAWNE FOTOGRAFIE

W tym dziale prezentowane są stare fotografie, grafiki i inne materiały ukazujące dawne Kłodzko, posegregowane geograficznie lub tematycznie oraz - w miarę możliwości - opisane i datowane. Materiały pochodzą w dużej części ze zbiorów Towarzystwa Przyjaciół Kłodzka lub zbiorów prywatnych.

Ulice i place miasta

Budowle i miejsca

Dawne wydarzenia

Wojsko

Zdjęcia różne

Dawne grafiki

Reklama

Kłodzko dzisiaj

Ten dział zawiera galerie zdjęć oraz fotoreportaże ukazujące Kłodzko współcześnie, a także dokumentujące ciekawe wydarzenia mające miejsce w naszym mieście.

Fotoreportaże

Galerie zdjęć

SPOŁECZNOŚĆ

Facebook

10 lat Dawnego Kłodzka


26 października 2013 roku minęło 10 lat od uruchomienia serwisu Dawne Kłodzko. W związku z tym została uruchomiona specjalna strona w serwisie, która poświęcona jest temu jubileuszowi. Znaleźć na niej można m.in. ekspozycję, która prezentuje na zdjęciach serwis Dawne Kłodzko oraz osoby w różny sposób z nim związane, a także filmy przygotowane na potrzeby jubileuszu.

Reklama

SERWIS DAWNE KŁODZKO